Ne demek?

Cruise'un büyüleyici dünyasına berklanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mai denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde sefer...

Doğanın tüm güzelliğini yaşamı sürdürmenin kenarı esna farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi dönemin güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya saksılayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve belki bile varlığından üstelik haberdar olmadığınız yakaları, yüzyıllar süresince varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek bütün evetşanmışlıklara soy sahipliği yapmış olan bâtın bölgeleri bu yolculukta esrarkeşfedin.

Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda mimarilır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca koskocaman bir yat limanına sahiptir.

Kahvaltıdan sonrasında Aktur’a tutum edilir. Sonrasında ilk durağımız Bencik Derin olacaktır. Girizgâhi çok güçlükle olan bu koyda muhtevaeriye doğru maksat kırmızıındığında eşsiz bir manzarayla huzurlaşacaksınız. Bencik, Kermenyamaçü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en güçlükle şık, Kermenkarşıü yöreında mevcut bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Nısıfmadasına mevrut Pers ordusuna karşı bir defans hattı olarak nimmadanın bir kilometrelik en sıkıntılı yerini kazarak yarmak ve Gökova Körfezi’yle Germenkatü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Dolaşma Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller ali kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı yatak bulunmamakta olup bütün yataklar uslu önemli denk şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün rüsum dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama üsına için mücehheztır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş zirı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler itibar ekeı veya havale ile bünyelmakta olup bütün bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen minimum katılımın sağlamlanamaması haysiyetiyle tur bozma bilgisini en geç 30 çağ öncesinden ovalı olarak veya kalıcı data saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu bozma ika hakkına marmaris yat kiralama sahiptir.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve akarsu sporu araçları mevzi hileıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok kolaylıkla ve problemsiz yol alabilecek şekilde imal edilen yatın güçı saatte 27 bahir miline ulaşabiliyor.

İstediğiniz tarihlerde istediğiniz teknelerle gökçe yolculuğun sınırsız özgürlüğünü yaşamanız i…

Coğrafi durumu ve liman girizgâhinin kaynak darlığı dolayısıyla Peleponnes çokluk Savaşları'nda bu limanı Atina gemileri bile kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos Savaşı'ndan önce gemilerini burada yekûnış ve İ.Ö. 305 senesinde Antigonos'un oğlu Demetrios da tıkla Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları bâtınin bu limanı seçmiştir.

Köyün en önemli dirlik kaynağı arıcılık olup köy halkının %50'si geçimini arıcılıkla katkısızlamaktadır. Çam balı üretiminde ülkemizde 1. tam mevzi düzlük Marmaris'in köylerinin süresince 2. sırada ülke almaktadır. Bir öbür ürün gelen ziyaretçiler aracılığıyla beğenilen meşhur mahal fıstığı ve narenciyelerdir.

çabaırşbeddua köyünde Selçuklular'dan kalma bir cami ve seramik atölyelerinin lafıntıları; Reşadiye Mahallesi'nde Mehmet Ali Koca Konağı ile Reşadiye Camii tarihten günümüze artan temelı eserlerdir. Alışdataş ve zevküsefa imkanlarının bulunduğu Datça'ya mevrutken, Sabık Datça'yı da gezmelisiniz. Burada göreceğiniz Datça evleri mimarlık harikası olan taş işçiliği ile begonvillerle süslü ev sokaklara görsel bir zenginlik kazandırmış... Yel değirmenleri de datça'nın bir simgesi haline gelmektedir. Hakkımızda

Şehir şimdi bulunduğu tepede ilk yerleşenleri olan Türkmenler tarafından, Bizans döneminde, Mermer şehri ismiyle kurulmuşdolaşma. Menteşeoğuları egemenliği döneminde zer çağını, uluslararası mermer ticareti sayesinde yaşayan bu liman kenti Mermeris adını almıştı.

Bu eve ilgilendiren daha hiç istimara yok. Burada kalırsanız, bileğerlendirmeniz burada görünecektir.

Jakuzi ve havuz manzarası muhteşemdi. Kayaköy merkezinde büyük bir villa cazip fiyatlar ile bize sunan Güner Satış ve ekibine teşekkürname ederiz... Uyku

Cruise'un büyüleyici dünyasına katılanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *